Logo-itech

Już 12 kwietnia w południe rusza rejestracja na ITechDays 2017. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2017r. w największym centrum targowo- kongresowym w Europie Środkowej – Ptak Warsaw Expo. Udział w konferencji ITechDays jest bezpłatny.

Sesje podczas wydarzenia prowadzone będą przez znanych prelegentów posiadających bogate doświadczenia praktyczne poparte wieloma certyfikatami zawodowym. W ciągu dwóch dni konferencji zaplanowanych jest aż 27 sesji podzielonych na trzy ścieżki. Wspomniane sesje rozwiną naszą wiedzę na temat takich technologii jak: Windows Server 2016, Windows 10,  Office 365, Microsoft Azure, System Center, SharePoint Server, Exchange Server, Skype for Business,  PowerShell, Dev/Ops,  jak i o bezpieczeństwie i ochronie danych w środowiskach Microsoft.

Do grona Partnerów wydarzenia dołączyły firmy skupione wokół technologii Microsoft ze szczególnym ukierunkowaniem na technologie chmury obliczeniowej z zastosowaniem Azure, Office 365 oraz Intune.

Więcej informacji o ITechDays znajdziecie na stronie internetowej www.ITechDays.pl i na Facebookowym profilu konferencji na www.facebook.com/ITechDays.

Share This