ATD_Bannery_628px_02Artboard-3

Szukasz zatrudnienia, chcesz poznać tajniki rekrutacji i umiejętności przydatne na ścieżce kariery? Weź udział w jednych z największych targów pracy i praktyk w Polsce.

Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days odbędą się 16 marca w PGE Narodowy w Warszawie. Uczestnicy będą mieli szanse poznać najnowsze trendy rekrutacji – dowiedzieć się jak odpowiadać, by dostać pracę i sprawdzić swoje umiejętności się na próbnych rozmowach rekrutacyjnych. Podczas bezpłatnego szkolenia prowadzonego przez firmę coachingową będzie można nauczyć się negocjować, ćwiczyć asertywność i poznać biurową etykietę. Debat z ekspertami HR i gwiazdami show biznesu pokażą jak pracować nad sobą aby osiągnąć sukces.

Podczas targów będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami 550 firm z Polski i zagranicy, którzy szukają kandydatów do pracy. Poznacie ofertę rekrutacyjną z 50 różnych branż (m.in.: Finanse: Accenture, Księgowość: PwC, FMCG: Jeronimo Martins, Media: Grupa ZPR.), a jeśli któraś z 4000 dostępnych ofert pracy się Wam spodoba, będziecie mogli skonsultować je i porozmawiać bezpośrednio z rekruterami bez aplikowania na stanowisko.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość skonsultowania swojego CV u specjalistów HR największych firm w Polsce i wykonać bezpłatnie profesjonalne zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl. Bilety na targi dostępne są do pobrania na stronie wydarzenia www.talentdays.pl.